צרו קשר

צרו קשר

שאלות, טענות, מענות, ת"ש, מין וכלכלה...

צרו קשר עם צוות מטיילים ביער השחור


צוות אתר מטיילים ביער השחור הוא מאמין גדול באינטילגנציה האנושית ועל אף שנשמח לקבל מכם פניות אנא אל תטרידו אותנו עם קקי פיפי. אנו לא יכולים להגיד לכם מהו המקום הכי טוב ללכת לשירותים או מה כדאי להזמין במסעדה.

אתם מוזמנים לשלוח לנו שאלות בכל נושא הקשור לתכנון טיול ביער השחור ואנו נשתדל לענות.

בקרוב נעלה לאתר טופס צור קשר כזה שהאנושות טרם ראתה אך עד אז אתם מוזמנים להעביר אלינו פניות למייל: info@blackforest-tourism.co.il

שימו לב! אנו לא מתכוונים לגגל עבורכם דברים. יש מידע רב באתר וברשת ואנו סומכים על האינטיליגנציה שלכם.

היער השחור - קישורים שימושיים

קבלו כמה קישורים שיכולים לעזור לכם...


היער השחור - שאלות נפוצות

ההגעה ליער השחור נוחה מאוד כיוון שיש כמה שדות תעופה באזור ומהם הגישה ליער השחור נוחה מאוד באמצעות כבישים מהירים.

אם אתם נמנים על חובבי טיסות הלואו קוסט תוכלו לנחות בשדה התעופה של באזל (נקרא גם באזל-מולוז-פרייבורג) או בשדה התעופה שליד באדן-באדן (נקרא באדן-איירפארק).

אם אינכם נמנים על חובבי טיסות הלואו קוסט תוכלו לטוס בטיסה סדירה לפרנקפורט, למינכן ולציריך. גם טיסות לנירנברג באות בחשבון.

קחו בחשבון שכדי להגיע ליער השחור מפרנקפורט או ממינכן תצטרכו לנסוע כ-250-300 ק"מ.

תלוי בכם. עונת התיירות ביער השחור מתחילה בחודש יוני ונמשכת עד ספטמבר, בתקופה זו ישנם המון (המון) תיירים ביער השחור אשר גודשים את פארקי החבלים, מגלשות ההרים והמרחצאות החמים.

בעונה זו אנו נעמוד בתורים בכניסה לאטרקציות המרכזיות של היער השחור כמו מגלשות טודנאו או המפלים בטריברג.

טיול ביער השחור באביב (מישהו אמר פסח ביער השחור?) ובסתיו כרוכה בסיכון שמזג האוויר לא יאיר לנו פנים ושיהיו כמה ימים גשומים וקרירים. אם אתם נוסעים ליער השחור בסתיו או באביב הכינו תכניות לבילוי במקומות סגורים.

אם אתם חובבי קור ושלג אז החורף ביער השחור הוא העונה בשבילכם. אמנם בחודשי החורף לא תוכלו לגלוש במגלשות ההרים ויש כמה אטרקציות שנכנסות לתנומת חורף אבל במקומן יש לנו אפשרות לעשות סקי, טיול בסנדלי שלג, טבילה במרחצאות חמים כאשר הכל מסביב מושלג ועוד.

טיול כוכב ביער השחור הוא טיול שבו אנו קובעים את הבסיס שלנו (הצימר) באחד המקומות שהגישה מהם לשאר חלקי היער השחור נוחה ובכל יום אנו יוצאים לכיוון אחר.

טיול כוכב ביער השחור היא הזדמנות טובה ליהנות מהאטרקציות שהיער השחור מציע לנו ועדיין להתמקם בצורה נוחה מבלי שנצטרך לארוז את המזוודות כל כמה ימים.

הכרטיס האדום של היער השחור הוא כרטיס אשר מעניק הנחות משמעותיות בחלק מהאטרקציות בדרום היער השחור.

הכרטיס האדום נקרא גם: Hochschwarzwald Card (כרטיס היער השחור הגבוה). שימוש בכרטיס יכול לחסוך מאות יורו למשפחה.

את הכרטיס האדום לא ניתן לרכוש, מקבלים אותו בחלק ממקומות הלינה בדרום היער השחור.

את הכרטיס האדום תקבלו רק לימים שבהם תשהו במקום שמעניק אותו ובסוף השהות תאלצו להחזיר אותו, זכרו שאיבוד כרטיס יגרור תשלום של קנס.

מקומות האירוח אשר מעניקים את הכרטיס מבינים שהכרטיס הוא מוקד משיכה מרכזי ולכן לא מתביישים להעלות את המחיר.

השלוסברג הוא מסלול הליכה של כשעתיים אשר נמצא ממש ליד העיר העתיקה של פרייבורג.

מסלול ההליכה לראש השלוסברג אינו ארוך ובמהלכו אנו יכולים לראות את פרייבורג וסביבתה ממעוף הציפור.

בראש השלוסברג עומד לו מגדל תצפית עם 150 מדרגות אשר נקרא 'שלוסברג טרום' ואם נטפס עליו נוכל ביום טוב לראות את הרי הווז' הצרפתיים ואת עמק הריין.

לא. אין צורך להחתים דרכון כיוון שישנו מעבר חופשי של אנשים בין מדינות אלו. במידה ועוברים עם הרכב כדאי להצטייד בדרכון ובמסמל רשמי במידה ויעצור אותנו שוטר.

בחודשי הקיץ מזג האוויר ברחבי היער השחור הוא נוח יחסית עם טמפרטורה ממוצעת של כ-22 מעלות צלסיוס. אנו ממליצים לזכור כי בחודשים אלו ממוצע ימי הגשם לחודש ביער השחור עומד על 18 ימים ולכן אנו ממליצים להצטייד במעיל גם אם בבוקר נראה שמזג האוויר הולך להחות טוב.

לא. אם אתם נוחתים בבאזל אתם יכולים לצאת הן מהצד הצרפתי והן מהצד השוויצרי, שימו לב שהצ'ק אין לטיסה מתבצע רק מהצד השוויצרי.

רוב חברות ההשכרה יאפשרו החזרה של הרכב במדינה אחרת אבל יגבו מכם תשלום משמעותי עבור זה, מדובר על סכום משמעותי וחלק מחברות ההשכרה גובות יותר מ-200 יורו עבור שירות זה. עצה שלנו: החזירו את הרכב במדינה שבה שכרתם אותו והימנעו מתשלומים מיותרים.


עמוד הבית - מטיילים ביער השחור | כרטיס היער השחור | התמצאות ביער השחור | דרום היער השחור | מרכז היער השחור | צפון היער השחור | תנאי שימוש באתר