צרו קשר

גוטאך | Gutach

כל כך הרבה לעשות...

גוטאך - Gutach


העיירה המקסימה גוטאך ממוקמת במרכז היער השחור, סמוך לעמק קינזיג ומרוחקת כ-20 דקות נסיעה מטריברג. הביקור בגוטאך יכול למלא יום שלם ואולי אפילו יומיים של טיול.

אזור גוטאך הוא אזור כפרי ופתוח ונחשב (לפחות בעינינו) לאחד האזורים היותר מיוחדים של היער השחור.

סיבה טובה לבקר בגוטאך היא העובדה שיש בה הרבה מאוד אטרקציות בשטח קטן יחסית.

האטרקציות בגוטאך מגוונות מאוד וכוללות מסלולי הליכה, מוזיאון באוויר הפתוח, ביקור בפארק כל החושים, מוזיאון לאמנות אימפרסיוניסטית, מתחם מיני גולף ומגרש פיינטבול.


מוקדי משיכה ואטרקציות בגוטאך

 • מוזיאון באוויר הפתוח (Freilichtmuseum Vogtsbauernhof)


  המוזיאון באוויר הפתוח מאפשר לנו להבין כיצד חיו תושבי אזור היער השחור בעבר. הביקור במוזיאון חווייתי כיוון שהוא כולל שחקנים אשר ממחיזים את הדרך שבה חיו תושבי היער השחור בעבר: כיצד טחנו קמח, כיצד אפו לחם, באילו כלים עבדו ועוד...

  במוזיאון באוויר הפתוח יש חיות משק וצמחים שהינם ייחודים לאזור היער השחור והוא משמש גם כמקום לשימור המורשת המיוחדת של האזור.

 • פארק כל החושים (Park mit allen Sinnen)

  זהו אחד המקומות החווייתיים והמיוחדים באזור היער השחור שהחוויה העיקרית בו היא מסלול הליכה ברגליים יחפות. זהו מסלול הליכה של כ-2 ק"מ אשר מורכב ממרקמים שונים של אדמה. במהלך הצעידה במסלול אנו מגיעים לתחנות שונות שבהן אנו מאמצים את שאר החושים שלנו. בקיצור חוויה נחמדה מאוד. אם אינכם מעוניינים להוריד את הנעליים תוכלו לעשות את המסלול עם הנעליים.

 • מיני גולף – Adventure Golf

  אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויה משפחתית כיפית באזור גוטאך אז אנו ממליצים בחום על מגרש המיני גולף של גוטאך. מדובר במגרש מיני גולף חדש וגדול מאוד ואם נמאס לכם לשחק מיני גולף בגוטאך תוכלו לשחק משחק מיוחד שנקרא: ביליארד-רגל (משחק ביליארד שבו הכדורים הם כדורי רגל) או סתם לשבת וליהנות מהאווירה הנעימה.

 • מגרש פיינטבול

  אטרקציה חדשה ומטריפה ביער השחור: פיינטבול. מגרש הפיינטבול נפתח בסתיו 2017 והוא חדש יחסית. בפיינטבול ביער השחור תוכלו לשפר את טקטיקת הקרב שלכם תוך התחמקות מכדורי הצבע של היריב.

  מבוגרים וילדים מעל גיל 8 יכולים ליהנות משעה של קרבות פיינטבול במגרש בגודל 15 על 32 מטר.

  המחיר לשעת משחק (נכון לינואר 2018) הוא 19 יורו לשחקן והמחיר כולל ציוד מגן ו-70 כדורים. אם בא לכם להתפרע תוכלו לרכוש עוד כדורים בעלות די נמוכה. טיפ שלנו: הביאו אתכם בגדים להחלפה כיוון שהכדורים די מלכלכים (הצבע יורד בכביסה כמובן).

 • מגלשת הרים – Sommerrodelbahn

  איזה כיף זה לגלוש מההר במהירות, מגלשת ההרים בגוטאך היא חוויה כיפית מאוד והיא כוללת ירידה מראש ההר בקרונית שבמהירות שלה אנחנו יכולים לשלוט. זוהי חוויה יוצאת דופן אשר מתאימה לכל המשפחה. מגלשת ההרים בגוטאך (שאורכה הוא כק"מ) אינה ארוכה כמו מגלשת ההרים בטריברג אך החוויה היא נהדרת.

 • מוזיאון האסמן-ליביך

  בעבר (סוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20) הייתה גוטאך מושבה של ציירים אשר ציירו את הנוף המיוחד של האזור. שני הבולטים מבין הציירים הם ווילהלם האסמן וקורט ליביך. מהרגע שציירם אלו הפכו את גוטאך לעיר האם שלהם הפכה העיירה למוקד משיכה לציירים מכל רחבי גרמניה. המוזיאון מציג את יצירותיהם ויצירות שונות אשר צוירו בתקופתם.

  שימו לב:המוזיאון פתוח רק בימים ראשון, רביעי ושישי אז אם בכוונתכם לבקר בו אנו מציעים לוודא את שעות הפתיחה

 • סרטון בנושא גוטאך:  מסלולי הליכה בגוטאך

  • שביל הציירים – מסלול הליכה של כ-5 ק"מ אשר עובר במרכז העיירה, במגרש המיני גולף של גוטאך, בפארק כל החושים ובתצפית יפה על גוטאך.

  מקומות אירוח בגוטאך שמעניקים את הכרטיס האדום

  בגוטאך אין מקומות אירוח אשר מעניקים את הכרטיס האדום

  מלונות מומלצים בגוטאך

  עדיין לא מצאנו מלונות מומלצים. נשמח לשמוע את המלצתכם...

  אטרקציות במסגרת הכרטיס האדום

  הכרטיס האדום אינו תקף במרכז היער השחור ולכן אין אטרקציות שלהן הוא מעניק הטבות בגוטאך

  אטרקציות במסגרת הכרטיס השחור

  • מוזיאון באוויר הפתוח

  מסעדות מומלצות

  אנו לא מכירים מסעדה בגוטאך שנוכל להמליץ עליה, מוזמנים לשלוח המלצות

  עובדה לא חשובה על גוטאך

  באירועים מסורתיים אשר מתקיימים בעיירה נשים שאינן נשואות חובשות כובע מסורתי (בולנהוט - Bullenhut) עם פונפונים אדומים ונשים נשואות חובשות כובע עם פונפונים שחורים.


היער השחור - קישורים שימושיים

קבלו כמה קישורים שיכולים לעזור לכם...עמוד הבית - מטיילים ביער השחור | כרטיס היער השחור | התמצאות ביער השחור | דרום היער השחור | מרכז היער השחור | צפון היער השחור | תנאי שימוש באתר