צרו קשר

טריברג | Triberg

מפלים, שעונים ואווירה נעימה...

טריברג - Triberg


טריברג היא אחת מהאטרקציות המרכזיות של דרך השעונים שעוברת ביער השחור, בנוסף היא אחת מהעיירות היותר רגועות ושלוות באזור היער השחור.

טריברג מסבירה פניה לתייר וברחוב הראשי של העיירה תוכלו למצוא חנויות מזכרות וחנויות אשר מוכרות מזכרות לתיירים (מי אמר שעון קוקייה ולא קיבל?) ומגוון רחב של מסעדות ובתי קפה.

לא כדאי להחמיץ את הביקור במוזיאון היער השחור אשר נמצא בטריברג. במוזיאון זה תוכלו להתרשם מהדרך שבה חיו תושבי היער השחור במאות האחרונות ולהבין מה היה אורח החיים של תושבי האזור.

אחד מהגורמים אשר הופכים את טריברג לרגועה כל כך הוא פלג של מים מנהר הגוטאך (Gutach) אשר חוצה אותה לאחר שזרם גם במפלים המפורסמים (שהם הגבוהים ביותר בגרמניה).


סרטון בנושא טריברג:מוקדי משיכה ואטרקציות בטריברג

 • המפלים הגבוהים בגרמניה - מפלי טריברג מחזיקים בתואר המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה, מדובר על מפלים שבהם המים נופלים מגובה של כ-160 מטר. המים אינם נופלים בבת אחת אלא עוברים ב-7 מפלים עד שהם מגיעים למרכז העיר של טריברג.

  אם התעוררתם עם אנרגיה תוכלו לשלב את הביקור במפלי טריברג עם מסלול הליכה קצר ומעגלי. המסלול מגיע לראש המפלים ובמהלכו עוברים על כמה גשרים ורואים כמה מפלים קטנים. מסלול ההליכה הוא של כ-2 ק"מ והוא מתאים גם למשפחות עם ילדים.

  באזור הכניסה למפלים יש חנויות מזכרות ומסעדות רבות אשר משרתות את המוני התיירים אשר פוקדים את המפלים. אם יש לכם חצי יורו מיותר תוכלו לקנות בביתן הכניסה שקית עם בוטנים ולהאכיל את הסנאים אשר נמצאים באזור.

 • מוזיאון היער השחור - אם תחליטו לבקר במוזיאון היער השחור שנמצא בטריברג תוכלו להיחשף לדרך שבה חיו תושבי האזור את חייהם במאות האחרונות. המוזיאון מציג תלבושות מסורתיות של גברים ונשים, פריטי לבוש שהיה מקובל ללבוש באירועים מיוחדים, תיבות נגינה ועוד.

  על מנת שנוכל להבין בצורה טובה יותר את אורח החיים של תושבי היער השחור הקים צוות המוזיאון חדרים אשר מדמים את סדנאות היצירה של אומנים שונים: נפחים, נגרים, סנדלרים ועוד. באחד החדרים תוכלו גם להתרשם מהתחפושות המסורתיות שאותן לובשים באירועי הקרנבל אשר נחגגים מדי שנה.

  במוזיאון היער השחור שבטריברג תוכלו לראות מגוון רחב של תיבות נגינה קטנות וגדולות ואוסף של גרמופונים.

  בגלל כמות המבקרים הרבה מישראל הפיק צוות המוזיאון פלייר בעברית אשר מחולק בכניסה ומסביר על המוזיאון ועל המוצגים שקיימים בו.


 • פארק חבלים בשם Forest Fun - פארק חבלים הוא אטרקציה כיפית וכמה טוב שביער השחור יש לנו לא מעט פארקים כאלו. טריברג מציעה פארק חבלים כיפי שבו נוכל (לאחר שנירתם לחבל האבטחה) לטפס לצמרות העצים ולעבור מסלולים ברמות קושי שונות. הפארק אינו אקסטרימי מדי ומתאים גל לילדים

 • חנויות מזכרות ושעוני קוקייה לרוב - טריברג מסבירה פניה לתייר וברחוב הראשי של העיירה נמצא מגוון רחב של מסעדות וכמות לא מבוטלת של חנויות אשר מוכרות פריטים, אותנטיים יותר או פחות, מאזור היער השחור. אם עשיתם את מסלול המפלים וביקרתם במוזיאון היער השחור אתם מוזמנים להתפנק בכוס קפה ופרוסת עוגה (או אולי גלידה) באחד מבתי הקפה שנמצאים ברחוב הראשי.


 • מקורות הדנובה - נהר הדנובה העצום, שזורם בלב ערים גדולות במזרח אירופה, מתחיל את דרכו כפלג קטנטן ביער השחור וליתר דיוק בעיירה פורטוואנגן (Furtwangen) אשר מרוחקת כ-15 ק"מ מטריברג. אם אתם מעוניינים לבקר בנקודה שבה מצוינת תחילת דרכו של נהר עצום זה ולהבין מה יכול להיות כוחה של נביעה קטנה אז אתם מוזמנים לנווט לכתובת: 78120 Furtwangen.

  באתר המציין את נביעת הדנובה יש בית קפה שבו תוכלו לשבת (בזמן שאתם מהרהרים כמובן) וליהנות מקפה ועוגות משובחות.


 • שעון הקוקייה הגדול בעולם בעיירה בשם שונאך (Schonach) אשר מרוחקת כמה דקות נסיעה מטריברג תוכלו לבקר בשעון הקוקייה הגדול בעולם. מדובר על בית קטן שבכל חצי שעה יוצאות ממנות דמויות שונות אשר פוצחות במחול. תכננו את הביקור כך שתראו את המחול של הבובות.


 • מסלולי הליכה באזור טריברג

  מסביב למפל טריברג – מסלול הליכה מעגלי של כ-2 ק"מ שמתחיל בכניסה למפלי טריברג ועולה עד לתחילתם. במהלך מסלול טיול זה תוכלו לראות את שבעת המפלים שבהם נופלים המים עד שהם מגיעים לתחתית ולעיירה טריברג.

  עובדה לא חשובה על טריברג

  עובדים על זה...


היער השחור - קישורים שימושיים

קבלו כמה קישורים שיכולים לעזור לכם...עמוד הבית - מטיילים ביער השחור | כרטיס היער השחור | התמצאות ביער השחור | דרום היער השחור | מרכז היער השחור | צפון היער השחור | תנאי שימוש באתר