מלונות ודירות נופש ביער השחור

ברחבי היער השחור יש מגוון רחב של מקומות אירוח: בתי חווה מסורתיים (כאלו שהפרות ממש מתחתינו), דירות אירוח מפנקות, גסטהאוסים, Airbnb, מלונות ועוד מגוון של מקומות, אתם צריכים רק לבחור.

בחירת מקום לינה ביער השחור – המפתח לחופשה מהנה

אז זהו, שהבחירה במקום אירוח שמותאם לנו לא תמיד קלה כיוון שבחירת מקום לינה יכול להפוך את החופשה ביער השחור לקסומה או למקוללת.

הבחירה במקום לינה שמתאים לנו, שבו הילדים יוכלו להשתולל, שבו נוכל לבשל בנוחות את האוכל שאנחנו אוהבים ושבו נוכל להרגיש בנוח (בכל זאת באנו להתפנק) חשוב מאוד ודורש השקעה מסוימת של מחשבה.

המיקום של מקום הלינה חייב להתאים לחופשה שבה אנו מעוניינים. הצימר שלנו אמור לשמש כבסיס לטיול כוכב ביער השחור, טיול שבו אנו מבקרים בכל יום בחלק אחר של היער השחור ונהנים מהאטרקציות הכיפיות שיש לו להציע.

בגלל שאחנו לא רוצים לבלות את כל היום בנסיעות מקום הלינה ביער השחור אמור להיות יחסית במרכז האטרקציות שמעניינות אותנו וזה כדי שלא נבלה את כל היום בנסיעות.

לפני בחירת מלון או צימר ביער השחור אנו ממליצים שתחשבו מהן האטרקציות שמעניינות אתכם תנסו להכין תוכנית טיול ביער השחור ורק אז לבחור מקום לינה שיתאים לכם.

מקומות שנותנים את הכרטיס האדום, האם זה יכול לחסוך לכם כסף?

כן, מי היה מאמין שבחירת מקום לינה עשויה לחסוך לא מעט כסף.

החיסכון מתאפשר בזכות הכרטיס האדום, כרטיס הטבות שאותו מקבלים בחלק מהצימרים ביער השחור ושממש חוסך לנו כסף.
על היתרונות של הכרטיס האדום אתם יכולים לקרוא בדף כרטיסי הנחות ביער השחור אבל רק נאמר שהחיסכון הוא ממשי.

בקיצור, לא משנה אם בחרתם מלון ביער השחור, בית חווה מסורתי, צימר מודרני ומפנק או דירה בלב פרייבורג, זכרו שבחירת מקום לינה שמתאים לכם יכולה לחסוך לכם דלק, זמן וכסף והכי חשוב, יכולה להיות ההבדל בין חופשה מוצלחת לבין חופשה מעייפת ומתישה.

קבלו 8 טיפים לחופשה מושלמת ביער השחור

הכנו בשבילכם רשימה של שמונה טיפים שיעזרו לכם לתכנן חופשה מושלמת ביער השחור, מלאו את הפרטים שלכם ותקבלו אותה למייל.