שדה התעופה באדן איירפארק שבצפון היער השחור

שדה התעופה באדן איירפארק (שאם לא ידעתם הסימון שלו הוא FKB) ממוקם בחלקו הצפוני של היער השחור וניתן להגיע ממנו בקלות לעיירה המקסימה באדן באדן, לבאד וילדבאד, לשטרסבורג ולשאר הערים והעיירות שבצפון היער השחור ועמק הריין.

חברת הלואו קוסט ראיינאייר מפעילה טיסות לשדה תעופה זה מה שאומר שאם ותזמינו מספיק מוקדם תוכלו לקנות כרטיס ממש בזול ולחסוך בצורה משמעותית.

הטיסות יוצאות מתל אביב בשעות די נוחות (סביבות הצהריים) ונוחתות בשעה סבירה שמאפשרת לכם ליהנות מחצי יום חופשה (כן, אם תרצו, תספיקו למרחצאות החמים בבאדן באדן).

שימו לב! בין נובמבר לאפריל הטיסות מישראל יוצאות בימים ראשון ושישי ולא בימים ראשון ורביעי.

בשדה התעופה באדן איירפארק תוכלו לשכור רכב בחברת יורופקאר או בחברת Sixt והמחירים לא גבוהים ביחס למדינות אחרות.

במידה ותרצו להתנייד בתחבורה ציבורית תוכלו לתפוס בקלות אוטובוס משדה התעופה לתחנת הרכבת של באדן-באדן או לעיירה ראשטאדט.

שדה התעופה באדן איירפארק שבצפון היער השחור

ביציאה מהטרמינל ישנה מכונה למכירת כרטיסי אוטובוס שבה תוכלו לרכוש כרטיסים לבאדן באדן או לראשטאדט.

היתרון המרכזי של השכרת רכב בשדה התעופה של באדן-באדן הוא שכך אנחנו לא תלויים בתחבורה הציבורית וזהו דבר משמעותי לטיסות שממריאות בראשון בבוקר.

תדירות האוטובוסים יורדת משמעותית במהלך סוף השבוע ועל מנת להיות בטוחים שתספיקו לטיסה כדאי להגיע לאזור שדה התעופה ערב לפני.

אם תרצו לישון בשדה התעופה כדי להיות בטוחים שתגיעו בבוקר לטיסה, תוכלו לישון בבית מלון חביב בשם B&B Baden-Airpark שממוקם כ-30 מטר מהכניסה לטרמינל.

לינה במלון זה תאפשר לכם ליהנות מקצת יותר זמן שינה ומהחשש מפקקים או עיכובים בדרך לטיסה.

אם לא בא לכם לישון בשדה תוכלו לישון באחד מהגסטהואסים בעיירה הוגלשהיים שבה יש אפשרויות רבות ללינה. קחו בחשבון שכדאי להגיע לטרמינל לפחות כשעה לפני הטיסה.

לסיכום, אם אתם רוצים לחקור את צפון היער השחור, עמק הריין, שטרסבורג ועוד… ולשלב את הבילוי עם טיסה זולה – הנחיתה בשדה התעופה של באדן באדן היא בהחלט בשבילכם. זהו שדה תעופה חביב שהיתרון הגדול שלו נובע מהעובדה שאין בו יותר מדי תנועה.