היער השחור הוא גן עדן לילדים, יש כל כך הרבה אטרקציות ומקומות בילוי שמתאימים לילדים בכל הגילאים. תחושת השחרור שיש להם כאשר הם מתרוצצים ומשחקים במרחבים הירוקים העצומים של היער השחור שווה הכל.

פארקי החבלים מותאמים לרמות קושי שונות ומיועדים גם לילדים הקטנים יותר, בבאד פרדייס תוכלו (אתם והילדים) ליהנות ממגוון רחב של מגלשות מים, בריכת גלים ובריכה לפעוטות, במגלשות ההרים בגוטאך ובטודנאו תוכלו לגלוש במורד ההר תוך שליטה במהירות המגלשה.

פארק אירופה שממוקם ליד העיירה רוסט הוא פארק מיוחד מאוד אשר מתאים לילדים בגילאים שונים ואשר מעניק חוויה בלתי נשכחת עם אזורים שונים המחולקים לפי מדינות.

בנוסף, ברחבי היער השחור תוכלו לבקר בהמון מסלולי הליכה בטבע אשר מותאמים לילדים כמו למשל מסלול אנתוני התרנגול שבו תוכלו ליהנות ממסלול הליכה וסיפור, השביל הקסום שבו יש פסלים מגולפים מעץ אשר מציגים דמויות קסומות מהאגדות ועוד…

הילדים יוכלו להתיש את עצמם בפאנדורנה: פארק הטרמפולינות שבו יש מסלולים שמתאימים לילדים במגוון גילאים.

אם אתם הורים לפעוטות, תוכלו ליהנות מביקור בקינדר גלקסי שבפאתי פרייבורג. בקינדר גלקסי יכולות משפחות עם ילדים קטנים יותר ליהנות מג'ימבורי גדול עם מגוון פעילויות. ילדים גדולים יותר יוכלו ליהנות מקרבות לייזר ומשחקים שונים שנמצאים באזור.

בדף מידע על האטרקציות ביער השחור תוכלו למצוא מידע על האטרקציות שמתאימות לילדים. בנוסף, הכנו תוכנית טיול ביער השחור שמותאמת לילדים.