ביקור במפעל השוקולד של ריטר ספורט

אוי, השוקולדים של ריטר ספורט, כל כך טעימים שאפשר לחסל חפיסה שלמה בלי לשים לב.

האריזות הצבעוניות של השוקולד הופכות את המדף בסופר לכל כך ססגוני שאי אפשר לעמוד בפניהן.

אם בא לכם לשלב ביקור במפעל השוקולד של החברה בחופשה שלכם ביער השחור, תוכלו לעשות זאת.

המפעל ממוקם בעיירה בשם וולדנבוך (Waldenbuch) שנמצאת ממש ליד צפון היער השחור בדרך לשטוטגרט. את הביקור במפעל תוכלו לשלב עם ביקור במוזיאונים של ענקיות הרכב פורשה ומרצדס בנץ או עם אאוטלט מצינגן.

המוזיאון של מפעל ריטר ספורט

למוזיאון שני חלקים: בקומת הכניסה יש תערוכות אמנות מתחלפות שמוקדשת רק לאמנות גיאומטרית. הקומה העליונה, קומת הגלריה היא הקומה המעניינת שבה נערכים הסיור וההדרכה.

הכניסה למוזיאון היא בחינם

הביקור במוזיאון של המפעל אורך כשעה (בהגזמה). במהלך הביקור תוכלו לראות כיצד מיוצר השוקולד ולהבין למה האריזה ריבועית ולא מלבנית. תוכלו גם ליהנות מדוגמיות חינם אשר מחולקות על ידי צוות המפעל.

שוקולד במפעל השוקולד של ריטר ספורט
בסדנא תוכלו להכין את חפיסת השוקולד המושלמת

סדנת הכנת שוקולד לילדים

ילדים (מגיל 7 ועד 18) יוכלו ליהנו מסדנאות שוקולד של כשעה ורבע בעלות של כ-7 יורו. בסדנה הילדים יכולים להכין מפיסת שוקולד מותאמת אישית לפי טעמם, מדריכי הסדנה יעזרו לילדים (באנגלית או גרמנית) להגיע לחפישת השוקולד המושלמת עבורם.

אחד הדברים הנחמדים הוא שהילדים מעצבים גם את האריזה של חפיסת השוקולד המושלמת שהכינו. בשלב זה תוכלו להיכנס לסדנא ולצלם את השוקולטיירים שלכם לאחר פעולה.

ומה אחרי הסדנא?

אחרי הסדנא תוכלו לרכוש בחנות המפעל חפיסות שוקולד כאוות נפשכם. למפעל יש שוקולד ללא גלוטן וגם חפיסות שוקולד לאנשים שרגישים ללקטוז. בחנות המפעל תוכלו לרכוש גם מזכרות אחרות שקשורות למותג השוקולד הזה כמו מגנטים, כובעים, מחברות ועוד…

זהו, זה הפוסט המתוק שלנו על מפעל השוקולד של ריטר ספורט שנמצא ממש ליד היער השחור. אם אתם מכורים לשוקולד או סתם רוצים ליהנות מחוויה כיפית אז בהחלט כדאי לבקר.

אם יש לכם שאלות או שתרצו לקבל מידע נוסף על היער השחור אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשתדל לסייע.