ראפטינג ביער השחור

כישראלים אנחנו אוהבים אטרקציות אקסטרימיות אנו מתחברים טוב מאוד לכל פארקי החבלים, לאומגות ולשאר האטרקציות המשוגעות שהיער השחור מציע. בפוסט הזה נציע לכם חוויה אקסטרימית נוספת: ראפטינג.

כמו שאתם בטח יודעים, היער השחור מלא במים: נהרות, נחלים ואגמים ואם בא לכם תוכלו ליהנות מחוויה מיוחדת במינה על נהר הריין ועל הנהרות שמובילים אליו.

תושבי היער השחור מתגאים בכך שהראפטינג התחיל באזור זה, הם השתמשו בנתיבי המים כדי להעביר את העצים שנכרתו ביער השחור עד לצפון גרמניה ולהולנד. אם מעניין אתכם תוכלו לבקר במוזיאון הראפטינג שנמצא בגנגנבך וללמוד עוד על הנושא.

אוקיי, זה מה שהיה בעבר ומה קורה היום? האם אפשר לעשות ראפטינג?

בהחלט אפשר לעשות ראפטינג ביער השחור, יש כמה חברות שמפעילות מסלולי ראפטינג שונים בחלקים שונים של היער השחור. ריכזנו עבורכם שלוש אפשרויות למקומות שבהם תוכלו לעשות ראפטינג:

אפשרות ראשונה – חברת Black Forest Magic

בדרום היער השחור תוכלו לעשות ראפטינג על נהר הריין דרך חברה בשם Black Forest Magic. החברה מציעה אפשרות לבחור בין סוגים שונים של פעילות (קיאקים, ראפטינג, גלשני סאפ ועוד).

אם החלטתם ללכת לכיוון הראפטינג, תוכלו לבחור בין שלושה מסלולים בהתאם לרמת הקושי והמים הסוערים. המסלולים כוללים את המקום בסירה, הקפצות וציוד בסיסי.

המחירים אינם יקרים ותוכלו להתעדכן בהם באתר שלהם (גרמנית).

נהר המורג שבצפון היער השחור
נהר המורג שבצפון היער השחור

אפשרות שנייה – חברת Rheinraft

חברה נוספת שבה תוכלו לעשות ראפטינג על נהר הריין היא Rheinraft שנמצאת גם היא בחלקו הדרומי של האזור ומציעה מגוון של מסעות ראפטינג: קליל, סוער וסיור בבאזל דרך נהר הריין.

אם בא לכם לבקר בבאזל אבל לא בא לכם לעמוד בפקקים, לחפש חנייה ולצעוד ברגל ברחובות אז ראפטינג על נהר הריין, הנהר שממש חוצה את העיר היפהפייה הזו היא דרך נהדרת לבקר בה מזווית מיוחדת מאוד.

זוהי הדרך הכי לא שגרתית לבקר בעיר המעונבת הזו ולכן זה הקסם של האפשרות הזו.

מידע נוסף על מסלולי הראפטינג ועל המחירים תוכלו למצוא באתר של חברת Rheinraft.

אפשרות שלישית – חברת Adventure World

אם בא לכם לעשות ראפטינג בצפון היער השחור תוכלו לעשות זאת דרך חברת Adventure World.

החברה מוציאה סירות ראפטינג על נהר ה-Murg שנמצא ליד פארק מליסקופף שבצפון היער השחור.

החוויה פה היא מיוחדת כיוון שעמק מורג הוא עמק יפהפה. החוויה מתאימה לכל המשפחה ואף לילדים צעירים.

את הראפטינג תוכלו לשלב עם יום טיול בדרך הגבוהה של היער השחור (השוורצוולד הוכשטראסה).

מידע נוסף על מחירים ועל שעות הפעילות תוכלו למצוא באתר של חברת Adventure World

זהו, זוהי הסקירה של שלוש חברות שאין תוכלו לעשות ראפטינג. חוויה ייחודית שלא הרבה תיירים ישראלים מכירים. תוכלו ליהנות מחוויה אקסטרימית (פחות או יותר) בנהר הריין או בנהרות האחרים של היער השחור.

אם יש לכם שאלות בנושא ראפטינג ביער השחור או בנושא פעילויות אקסטרים אחרות אז אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו ננסה לעזור.